Trainers en bestuur

Bestuur

Voorzitter
Leo te Molder
leo@budocentrum.org

Secretaris
André Naberman
andre@budocentrum.org

Penningmeester
Jan Willem Peters
janwillem@budocentrum.org

Adviserende leden
Wilfred Wieberdink
wilfred@budocentrum.org

Richard Tetteroo
richard@budocentrum.org
06-53350550


Trainers
De trainingen van het Budocentrum worden gegeven door de volgende rijkserkende leraren.
Klik op het e-mail adres om een mail te sturen.

Judo
Harrie Beusink  (2e Dan)
Judoleraar JBN niveau 2 (Jeugd Judoleider)
harrie@budocentrum.org
0543-523098

Brid van Waardenburg (2e Dan)
Judoleraar JBN niveau 2 (Judoleider)
Judoleraar JBN niveau 3 (Judoleraar A)

Rob de Groot (1e Dan)
Judoleraar JBN niveau 2 (Judoleider)
Judoleraar JBN niveau 3 (Judoleraar A)
rob@budocentrum.org

Nick Brink (1e Kyu)
Judoleraar JBN niveau 1 (Dojo Assistent)

Jiu-Jitsu
Vincent Hakvoort (2e Dan)
Jiu-Jitsuleraar JBN niveau 3 (Jiu-Jitsuleraar A)
vincent@budocentrum.org

Karate
Sensei Michiel van Vliet (4e Dan)
michiel@budocentrum.org
0544-465743

Sempai Gjoka Marki (2e Dan)