Aanvangstijden

Aanvangstijden Clubvaantjescompetitie
21-mrt-20
MELDEN AANVANG
08:45 09:00
Naam Band
Darius Slager Wit (peuters)
David Bennink Wit (peuters)
Filip te Bokkel Wit (peuters)
Hugo Bennink Wit (peuters)
Jinthe Radstake Wit (peuters)
Jort Wieberdink Wit (peuters)
Louiza den Hartog Wit (peuters)
Luciën Naberman Wit (peuters)
Solveigh Slager Wit (peuters)
Stijn Bomers Wit (peuters)
Tieme Tolkamp Wit (peuters)
Zachary Jelinic Wit (peuters)
Zenidin Zerouali Wit (peuters)
MELDEN AANVANG
09:45 10:00
Naam Band
Alex Trienes Wit
Amber Bennink Wit, groene slip
Annissia Jacobs Wit, oranje slip
Bing Straub Wit
Boaz Wijnveen Wit
Boris Idink Wit
Collin Koopman Wit, groene slip
Damian Schröder Wit
Denn Vaartjes Wit
Dimm Vergeer Wit
Elin Meerdink Wit
Finn Duistermaat Wit
Ivar Tolkamp Wit, groene slip
Jesse Wieberdink Wit, groene slip
Julynn Verkerk Wit, groene slip
Kay Bouwhuis Wit, oranje slip
Laura Richardson Wit
Levi den Hartog Wit
Liam Schröder Wit, blauwe slip
Lizzy Daniels Wit
Marley Brockotter Wit, blauwe stip
Mart Mensink Geel
Mayële Lenoine Wit
Pieter Kruisselbrink Wit, blauwe slip
Quint Koopman Wit, groene slip
Sasha Kleinmeulman Wit, rode stip
Sev ter Bogt Wit, oranje slip
Sven Theissen Wit
Sverre Slager Wit (peuters)
MELDEN AANVANG
11:00 11:15
Naam Band
Danique Beernink Geel
Evalijn te Winkel Geel, groene slip
Ibrahim Sahin Wit
Iris Hulshof Wit, blauwe slip
Jasper Mous Wit, blauwe slip
Jip Wossink Geel
Julian Klein Poelhuis Geel
Kyan te Kortschot Wit, bruine slip
Lars van der Linden Wit, oranje slip
Lonneke Vergeer Wit
Lucas Hubers Geel
Lucas Reijnier Wit, oranje slip
Natalie Slotboom Geel
Noa van Hummel Wit
Rembrandt Lageschaar Wit
Rodaina Elkhanchouf Wit
Stacey te Lindert Wit
Thijn Komduur Wit, bruine slip
Thirza Rubrech Geel
Thomas Frazer Wit
Tim Klaassen Wit, groene slip
Timo Nijenhuis Wit
Timo Wossink Wit, groene slip
Tygo Brink Geel
Tygo Veenhuis Wit, bruine slip
Willem Huiskamp Wit, bruine slip
MELDEN AANVANG
12:15 12:30
Naam Band
Alex Reijnier Wit, groene slip
Brik van Kekem Geel, blauwe slip
Caitlyn Nienhuis Geel
Casper Woordes Wit, groene slip
Daniël Bruntink Oranje
Daphne Grothe Wit
Davy Wieberdink Bruin
Dennis Klein Starink Geel
Dinand Jansen Geel
Dylan Nienhuis Geel, oranje slip
Floris Ikink Oranje
Ivan Hubers Geel, blauwe slip
Ivan te Bokkel Geel, oranje slip
Jasper Braam Groen
Jayden Nienhuis Geel, oranje slip
Julian Sonderen Geel
Kevin van Alst Geel, blauwe slip
Kjell van de Brink Wit
Koen Hoogendoorn Groen, blauwe
Leonard Markaaj Wit
Leroy Smits Geel, groene slip
Lola Brink Geel, oranje slip
Luca Hakvoort Groen
Manouk Grevink Wit, groene slip
Mick Broshuis Oranje
Mick Veenhuis Wit, blauwe slip
Mohamed Satouf Wit
Noah Nijhof Oranje, blauwe
Rens Konink Blauw
Rick Jansen Groen
Riley Berends Blauw
Ryan Korte Geel
Saadya Soesan Wit
Senn Vergeer Geel
Senne Vaags Bruin
Sil Vreeman Wit, blauwe slip
Sophie Teekman Wit
Stijn Westerhof Geel
Thiago Mafra Wit
Tim Buil Blauw, bruine slip
Tim Jansen Geel
Tycho Heesen Groen
Tygo Stemerdink Geel, blauwe slip
Valentijn van Til Geel
Victor Beernink Wit
Wessel Jansen Geel, oranje slip
Wout Elsinghorst Geel
Yassin Beekman Geel, blauwe slip
Yob Staverman Groen, bruine slip